آیا میدانید؟ خط سفید می خواهد شما را به پاسخ پرسش هایتان نزدیکتر کند
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: فعلهای کمکی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    Junior Member
    ميانگين پست در روز
    0.00
    Thanks
    0

فعلهای کمکی

سلام من در مورد فعلهای کمکی و موارد استفده ی اونها در جملات گیج میشم مثلا دقیقا نمی دونم براساس چه قانونی چه موقع از فعلهای to be و چه موقع در موقعیت مشابه از کمکی های دیگر استفده کنم become make ....همه ی قوانین رو در نظر میگیرم اما با کاربردشون در جملاتیکه میبینم جور در نمیان لطفا راهنمایی کنید تشکر

2. Top | #2

عنوان کاربر
    Senior Member
    ميانگين پست در روز
    0.10
    Thanks
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه دانشمند نمایش پست ها
    سلام من در مورد فعلهای کمکی و موارد استفده ی اونها در جملات گیج میشم مثلا دقیقا نمی دونم براساس چه قانونی چه موقع از فعلهای to be و چه موقع در موقعیت مشابه از کمکی های دیگر استفده کنم become make ....همه ی قوانین رو در نظر میگیرم اما با کاربردشون در جملاتیکه میبینم جور در نمیان لطفا راهنمایی کنید تشکر

با سلام
    دوست عزیز مباحث مربوط به افعال بسیار طولانی می باشد.شما به کتاب گرامر جامع خط سفید مراجعه بفرمایید در آنجا به طور کامل توضیح داده شده است.
    چرا که افعال به دو دسته ی اصلی و وجهی تقسیم میشوند و باز هر کدام در چند دسته ی مجزا دسته بندی میشوند.
    کتاب را مطالعه بفرمایید.با حل چندین تست مشکلتان حل خواهد شد.چرا که هراندازه گرامر زبان انگلیسی را مطالعه کنید بدون تست چندان مفید نخواهد بود.
    با تشکر
    خط سفید

کلمات کلیدی این موضوع