یک آتلیه کودک خوب فضای دوستانه*ای دارد و همین امر سبب می*شود که والدین و کودک در آن احساس راحتی بکنند. اگر کودک یک فضا را دوست نداشته باشد تقریباً غیر ممکن است بتوان از او عکس*های خوبی گرفت. بسیاری از کودکان به ویژه آنها که خیلی کوچک هستند با دیدن غریبه*ها زیر گریه می*زنند و ساکت کردن آنها کار آسانی نخواهد بود. این وظیفه آتلیه کودک است که با داشتن جذابیت*های بصری برای کودک این فضا را برای او ایجاد کند.یک عکاس کودک حرفه*ای با دیدن یک کودک می*فهمد که این کودک در چه فضاهای رنگی جذاب*تر و زیباتر به نظر می*رسد و چه ژست*هایی او را شیرین*تر خواهد کرد، نه این که برای تمام کودکان با هر رنگ پوست و قد و قواره*ای ژست*های ثابتی را در نظر داشته باشد.مهم*ترین عامل خوب شدن عکس*ها نور است. اگر نورها به درستی تنظیم نشده باشند با کمی دقت حتی افراد معمولی هم می*توانند آن را تشخیص دهند. عکس*های تیره یا زیادی روشن و پر از نور از کیفیت لازم برخوردار نیستند. یکی دیگر از مسائل مهم قاب بندی است که یک عکاس حرفه*ای می*داند چطور کودک را در یکی از نقاط طلایی عکس قرار دهد. حتی اگر والدین نقاط طلایی را هم نشناسند با دیدن یک عکس غیر حرفه*ای خواهند فهمید که کودک در نقطه مناسبی در عکس قرار نگرفته است.یک عکاس حرفه*ای بدون دستیار معنا ندارد. همچنین یک عکاس کودک می*داند که چطور لحظه*های ناب را شکار کند. او باید تنظیمات دوربینش را به خوبی انجام داده باشد و در زمان وجود کودک فقط مرتب و تند و تند از او عکس بگیرد. چون کودکان به سرعت تغییر حال می*دهند و ممکن است خنده*ها و شوق و ذوق آنها خیلی دوام نداشته باشد.هدایت کردن نگاه کودک نیز مهم است که از کارهای مهمی است که یک عکاس حرفه*ای بدون این که اجازه بدهد والدین در آن دخالت کند خود به خوبی از پس آن بر خواهد آمد.
آتلیه کودک و نوزاد سویل استودیو سال*ها است که در زمینه عکاسی کودک و نوزاد فعالیت می*کند و با داشتن عکاسانی مجرب و آتلیه مجهز عکس*هایی حرفه*ای و بدون نقص را از کودکان به ثبت خواهد رساند.عکاسان کودک باید عاشق آنها باشند و به طور کامل طرز رفتار با آنها را بدانند. باید بتوانند کودک را وادار کنند که از خود عکس العمل نشان دهد، در صورت لزوم بخندد یا اگر بزرگ*تر است کاری که از او خواسته می*شود را انجام دهد. در کل، باید با زبان بچه*ها آشنایی کامل داشته باشد.
آتلیه بارداری-آتلیه عکس بارداری-بهترین آتلیه بارداری-آتلیه کودک-آتلیه تخصصی کودک-آتلیه عکس کودک-آتلیه عکاسی کودک-بهترین آتلیه کودک-آتلیه معروف کودک-آتلیه کودک سها -عکاسی نوزاد در منزل