در ابتدا باید بگوییم عکاسی نوزاد نیاز به رعایت نکات بسیار مهمی دارد که قبلا در مقاله در عکاسی از نوزاد به چه نکاتی باید توجه کرد؟ به صورت کامل به آن اشاره کردیم، رعایت این نکات از ایده های عکاسی خیلی مهم تر است.عکاسی از کودکان و نوزادان به دلیل اینکه این موجودات کوچک و دوست داشتنی مدام در حال تغییر هستند، کاری جذاب و ضروری است. گاهی این تغییرات در یک مدت کم مثلاً در یک ماه آنقدر فاحش هستند اگر عکسی از آنها برای مقایسه وجود نداشته باشد، باور آن سخت خواهد بود.بیشتر مواقع عکسی که ما می*بینیم پروسه* طولانی را طی کرده تا به این شکلی که ما آن را می*بینیم درآمده است و عکس اولیه با عکسی که به دست ما رسیده بسیار متفاوت است. به همین دلیل، از مزایای عکاسی در آتلیه نوزاد یا آتلیه کودک همین است که آنها می*توانند با ادیت و ویرایش عکس*ها، عکسی تر و تمیز خوب به ما تحویل دهند، کاری که شاید خودمان به سادگی نتوانیم انجام دهیم.شاید بهترین زمان برای اینکه از نوزاد و کودک خود در یک آتلیه نوزاد یا آتلیه کودک عکس بگیرید، ماهی یک بار باشد و در واقع عکس ماهگرد از او بگیرید و همه آنها را در یک آلبوم کنار هم بگذارید و در فراغت و یا وقتی فرزند دلبندتان بزرگ شد به تماشای آن بنشینید و از تجدید خاطراتش لذت ببرید.

یکی از مهم*ترین مسائل در زمان عکاسی پس زمینه عکس است. برای ایجاد پس زمینه در عکس می*توانید کارهای مختلفی انجام دهید. به عنوان مثال، استفاده از یک تشک یا ملحفه با طرح*های جذاب و یا پرده به رنگ مشکی یا سفید و حتی رنگ*های دیگر جلوه خاصی به عکس خواهد بخشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمات زیر کلیک کنید .

آتلیه بارداری-آتلیه عکس بارداری-بهترین آتلیه بارداری-آتلیه کودک-آتلیه تخصصی کودک-آتلیه عکس کودک-آتلیه عکاسی کودک-بهترین آتلیه کودک-آتلیه معروف کودک-آتلیه کودک سها -عکاسی نوزاد در منزل