آیا میدانید؟ خط سفید می خواهد شما را به پاسخ پرسش هایتان نزدیکتر کند
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چاپ لیوان کاغذی و تم تولد

 1. Top | #1

  تاریخ عضویت
  Dec 2017
  عنوان کاربر
  Junior Member
  ميانگين پست در روز
  0.08
  نوشته ها
  3
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  چاپ لیوان کاغذی و تم تولد

  تم تولد یک طرح مناسب برای جشنهای تولد می باشد که در آن آرایش مناسبی از وسایل مورد نیاز تولد، بادکنک تولد در کنار هم قرار می گیرند. شخصیتی کارتونی و یا رنگ مورد پسند فرزند شما را باید یکی از اصول مهم برای برقراری جشنی زیبا و دوست داشتنی برای فرزندتان در نظر بگیرید.
  امروزه اکثر کودکان با خواندن کتاب یا تماشا کردن شخصیتهای کارتونی الگویی برای خود در نظر گرفته اند و افکار کودکانشان به طور مکرر مدت ها در ذهنشان مرور می شود ، به نمایش گذاشتن این شخصیت برایشان می تواند این را به خود اثبات کنند که شما توجه خاصی به آن دارید و برای افکارشان ارزش قائل می شوید.
  تم های مختلف تولد مخصوص دختر خانوم های کوچولو و آقا پسرهای ناز، تم تولد دخترانه مطابق با آخرین طرح های اروپایی با رنگ هایی زیبا مناسب برای برگزاری جشن تولد دختر کوچولوها و آقا پسرها برگزار می شود. انتخاب تم تولد دخترانه و تم تولد پسرانه با توجه به سلیقه کودک شما پیشنهاد می گردد.
  در صورتی که برای جشن تولد تم خاصی را در نظر دارید میتوانید آن را برای ما ارسال نمایید تا لیست قیمت به همراه عکس های بیشتر از آن تم را برای شما ارسال کنیم. در صورت تمایل اسم و عکس کودک به طور رایگان به تم دلخواه شما اضافه می شود. برای طراحی تم جشن تولد شما میز تولد را با چیدمانی زیبا از ظروف تم تهیه می کنیم و قبل از هر چیز میز تولد را به ابعاد مناسب بسته به تعداد میهمانان و تنقلات در نظر گرفته شده تهیه و حد الامکان از رومیزی مناسب با تناسب رنگ خوبی استفاده کنید تا ظروف و خوراکی های تم تولد زیباتر بر روی میز جلوه کنند.
  خوراکی ها و نوشیدنی های تم دار را بصورت طبقه بندی شده بر روی میز قرار گذاشته و فضایی را بر روی میز خالی نگذارید. به طور مثال ابمیوه های جشن را که با لیبل تم طرح دار کرده اید بصورت طبقه بندی در انتهای میز قرار بدهید.

 2. Top | #2

  تاریخ عضویت
  Jan 2018
  عنوان کاربر
  Junior Member
  ميانگين پست در روز
  0.06
  نوشته ها
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts
  به طور کلی تم تولد دخترانه ، تم تولد پسرانه ، تم تولد بزرگسال برای تزیین مجالس بسیارمورد توجه قرار گرفته است که میتوان از سایتهای معتبر اینترنتی برای خرید آنها اقدام نمود .