خط سفید

Home

صفحه اصلی

Home

محصولات جدید

Home

سبد خرید

Home

One day, One Phrase

تالیف دوره آموزشی ویژه کودکان Tip Top با رویکردی جدید آغاز شد کارگروه تولید دوره آموزشی ویژه کودکان Tip.Top به سرپرستی دکتر ایوان ویلیامز و آقای مجید توانایی در دفتر تحقیق و پژوهش گروه آموزشی زبان انگلیسی خط سفید تشکیل و روند تالیف این دوره به طور رسمی آغاز شد. مجید توانایی در گفتگو با واحد روابط عمومی گروه آموزشی خط سفید گفت: پس از بررسی نظرات و پیشنهادات رسیده از سوی کارشناسان، صاحب نظران و مدرسان سطوح کودکان از سراسر کشور، و ارزیابی محتوای آموزشی دوره چاپ گذشته ی Tip.Top و رفع نواقص موجود، ساختار کلی این دوره ی آموزشی با رویکردی جدید به تصویب کارگروه تولید رسید و روند تالیف رسما آغاز شد. ایشان خاطر نشان کردند، دوره ی جدید با ساختاری نظام مند و منسجم به همراه جذابیت های بصری منحصر بفرد برای سال جدید به بازار هدف عرضه خواهد شد. هم چنین، روند تالیف دوره ی آموزشی ویژه کودکان Tip.Top با نظارت مستقیم جناب آقای دکتر ایوان ویلیامز، زبان شناس، انجام می شود و از نظرات مشاوران برجسته ی علم روانشناسی کودک نیز استفاده شده است. سرپرست تیم تالیف دوره آموزشی Tip.Top افزود، این مجموعه به عنوان نخستین دوره ی آموزشی ویژه کودکان تالیف شده در داخل کشور به همراه لوح فشرده انیمیشن عرضه خواهد شد که این امر به غنای علمی و جذابیت های بصری آن خواهد افزود. ایشان هم چنین آمادگی خود را برای دریافت نظرات و پیشنهادات تمامی کارشناسان و صاحب نظران حوزه ی آموزش زبان انگلیسی را از طریق ارسال رایانامه به آدرس Heiatelmi_khatesefid @ yahoo.com اعلام کرده و در پایان ابراز امیدواری کرد که مجموعه ی ارائه شده بتواند نیازهای جامعه هدف را به طور کامل برطرف سازد.

خیرآبادی: بسته آموزشی جدیدالتالیف جايگزين کلاس‌هاي‌ زبا‌ن‌ پرهزینه شدند

دکتر خیرآبادی، یکی از مولفان بسته آموزشی زبان انگلیسی پایه هفتم در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، درباره این کتاب جدیدالتالیف گفت: در این کتاب در معرض زبان قرار گرفتن و سر و کار داشتن با زبانی جدید برای دانش‌آموز اصل بوده، به گونه‌ای که دستور زبان انگلیسی به صورت علنی در هیچ جای کتاب دیده نمی‌شود و نیازی هم به تاکید و آموزش به طور خاص وجود ندارد. دانش‌آموز با رویکرد ارتباطی فعال و خودباورانه‌ای که کتاب دنبال می‌کند هر چهار مهارت خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را از طریق این بسته آموزشی فرا‌ می‌گیرد.

وی افزود: تهیه این بسته آموزشی که به قیمت حدود دو هزار تومان در اختیار تمامی دانش‌آموزان قرار می‌گیرد، بر آن است تا بار مالی را از دوش خانواده‌ها بردارد و نیازی به آموزش‌های غیر مدرسه در دانش‌آموز احساس نشود چراکه هدف نظام آموزش و پرورش، تعلیم و تربیت عمومی است. این بسته بر اساس استاندارهای علمی و به‌روز جهان، تمامی مهارت‌های زبانی را مد نظر قرار داده و حتی با قرار دادن کتاب کار در این بسته آموزشی، دانش‌آموز را از خرید دفتر زبان نیز بی‌نیاز کرده است.

عضو هیات علمی گروه زبان‌های خارجی دفتر تالیف درباره گروه مولفان این بسته آموزشی اظهار کرد: تیمی 6 نفره، تولید این کتاب را عهده‌دار بودند اما شورایی از کارشناسان زبده در حوزه‌های مختلفی مانند جامعه‌شناسی، روانشناسی، فلسفه تعلیم و تربیت و استادان و دبیران باسابقه زبان انگلیسی در فرآیند تولید این اثر همکاری داشتند. اثرات آموزشی این کتاب با اجراهای آزمایشی در سطوح و مناطق مختلف کشور بررسی شده و با بازنگری‌های که نتیجه نقد و نظرهای کارشناسان بوده، در نهایت این کتاب برای سال تحصیلی جدید عرضه شد.

خیرآبادی با تاکید بر برنامه‌ریزی 6 ساله برای باز تالیف کامل کتاب‌های زبان انگلیسی گفت: در تابستان امسال 200 دبیر از سراسر کشور توسط کارشناسان آموزش و پرورش برای تدریس صحیح این کتاب آموزش دیدند تا واسطه میان کارشناسان و دیگر معلمان این درس باشند. تدریس این کتاب اصلا دشوار نیست و حتی بر اساس یافته‌های اجراهای آزمایشی، این کتاب برای دانش‌آموزان بسیار خوشایند است. جذابیت‌های بصری کتاب و استفاده از رنگ‌های مختلف و تصاویر واقع گرا به طور قطع در جذابیت درس برای دانش‌آموز موثر واقع می‌شود.

وی درباره سی دی آموزشی همراه با اين كتاب‌ها گفت: این سی‌دی که با بالاترین کیفیت و در بهترین استودیوهای رادیویی تهیه شده، مهارت شنیداری دانش‌آموز را تقویت و کمک می‌کند به صورت کاربردی آن‌چه را می‌آ‌موزد، به‌کار ببندد.  
 
خیرآبادی با اعلام این‌که جایی برای نگرانی خانواده‌های برای تقویت تست‌زنی دانش‌آموزان برای شرکت در کنکور نیست، بیان کرد: رویکرد ارتباطی این بسته آموزشی بر اساس اهداف علمی صورت گرفته است و با اجرای این برنامه 6 ساله برای تحول کتاب‌های زبان انگلیسی تمامی مقاطع، آزمون کنکور هم خودش را با سبک و محتوای درسی منطبق می‌کند و بنابراین جای برای نگرانی کنکوری خانواده‌ها نیست.

این مولف درباره بار فرهنگی این بسته آموزشی گفت: موضوعات هویتی و فرهنگی نیز در این کتاب مد نظر قرار گرفته و بار فرهنگی کتاب از منظر هویت ملی و مذهبی بسیار غنی است و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته موضوعات فرهنگی دیگر نیز در بسته‌های آموزشی دیگر مقاطع گنجانده می‌شود.

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

بستن

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه خط سفید از آخرین اخبار و جدیدترین محصولات خط سفید با خبر شوید

تماس با ما

با ما در ارتباط مستقیم باشید
Mobile: 0910 500 8424
E-Mail: admin_section@khatesefid.com

همکاری با ما

همکاری در زمینه تالیف، طراحی ، برنامه نویسی و نمایندگی فروش
شما اینجا هستید: اخبار خیرآبادی: بسته آموزشی جدیدالتالیف جايگزين کلاس‌هاي‌ زبا‌ن‌ پرهزینه شدند